Postavy
Krásni a mŕtvi > Postavy

Postavy

Krásni a mŕtvi:

Jonas Jonson
Modrooký, svetlovlasý mladík, ktorý miloval silné motorky, ale nikdy neriskoval. Ako je teda možné, že romantický výlet na Harleyi do coloradských hôr sa skončil Jonasovou smrťou a ťažkým zranením jeho priateľky Zoe?

Arizona Taylorová
Krásna a múdra introvertná červenovláska, ktorá vedela výborne plávať a rada sa potápala. Napriek tomu sa jej práve potápanie stalo osudným… Bola to samovražda? Prečo by si však sebavedomé a úspešné dievča zvolilo dobrovoľný odchod zo života?

Summer Madisonová
Nežné zlatovlasé dievča, vynikajúca speváčka z rodiny skvelého architekta a výtvarníčky. Neznámy páchateľ ju zastrelil v obchodnom stredisku. Bola to naozaj náhoda?

Phoenix Rohr
Mladík s hustými tmavými vlasmi, sivomodrými očami a širokými plecami. Do mesta sa prisťahoval iba nedávno. Zomrel potom, čo ho niekto dobodal nožom v pouličnej bitke. Jeho starší brat Brandon patrí ku gangu bitkárov a má za sebou kriminálnu minulosť.

Hlavná hrdinka:

Darina
Phoenixova bývalá priateľka a súčasne rozprávačka príbehu. Dievča s krátkymi, natmavo zafarbenými vlasmi a dymovými očnými tieňmi. Netrpezlivá, bláznivá, ale aj prudká a odvážna – nič ju neodradí.