O knihách
Krásni a mŕtvi > O knihách

O knihách

krasni a mrtvi_jonas_3d_s150Krásni a mŕtvi 1 – Jonas

Nie sú živí, no nie sú ani mŕtvi. Sú niečo medzi tým. Jonas, Arizona, Summer a Phoenix. Všetci zomreli počas jedného roka. Prečo však museli zomrieť? Boli to naozaj nehody? Zdá sa, že Darina je jediná, kto môže Krásnym mŕtvym pomôcť.

Kde som? Čo sa to deje?“ Phoenix očividne nič nechápal a ja, ktorá som ich špehovala, som na tom bola rovnako.
„Trochu sa pozbieraj,“ zasmiala sa tmavovláska, no neznelo to protivne. „Vari si nepočul? Patríš k nám – ku Krásnym mŕtvym!“
„Arizona?“ Tentoraz potriasol hlavou Phoenix tak ako pred chvíľou ja. Áno, stála rovno pred ním. „Ako je to možné?“
„Mám tu nedokončenú robotu,“ pohodila hlavou. „Musím dať niečo do poriadku.“
Phoenix Rohr. Arizona Taylorová. Summer Madisonová. A ešte Jonas Jonson. Štyria spolužiaci z ellertonskej strednej, štyria mŕtvi.
Áno, všetci štyria boli tu, krásni, bledí a divokí. Ani trochu nepoznačení smrťou.
Láska a smútok mi trhali srdce.

115 × 183 mm, brož., 272 str., 7,99 €
Vyšlo v marci 2011.

> Stiahnite si prvú kapitolu z knihy!
> Kúpte si knihu v e-shope fragment.sk

 

Krasni a mrtvi 2_Arizona_3D_SKKrásni a mŕtvi 2 – Arizona

Krásni mŕtvi zmizli. Ubehlo už niekoľko týždňov, čo ich Darina videla naposledy. No vie, že neodišli navždy. Vrátia sa, aby mohli objasniť záhadnú smrť ďalšieho z nich.

Je to už takmer rok, čo sa Arizona utopila v Hartmannovom jazere. Povráva sa, že to bola samovražda. No niečo na tom nesedí. Sebavedomá a suverénna Arizona by si predsa nikdy nesiahla na život. Teraz musí Darina pomôcť Arizone objasniť jej záhadné úmrtie, ako pred časom pomohla Jonasovi. No treba konať rýchlo, pretože čas sa kráti...

115 × 183 mm, brož., 280 str., 7,99 €
Vyšlo v októbri 2011.

> Stiahnite si ukážku z knihy!
> Kúpte si knihu v e-shope fragment.sk

 

Krasni a mrtvi 3_Summer_3DKrásni a mŕtvi 3 – Summer

Prešlo šesť mesiacov od poslednej násilnej smrti tínedžera v meste Ellerton. Darina stále zúfalo miluje Phoenixa, ktorý sa zo záhrobia vrátil k nej. Nemôže sa však venovať iba láske. Od pána nemŕtvych dostala úlohu. Musí objasniť vraždu krásnej Summer Madisonovej, svojej najlepšej kamarátky, ktorá sa stala obeťou streľby v nákupnom centre.

Darina sa vydáva po stope šialeného vraha hnaná boľavými spomienkami, ale aj nádejou, že Krásni mŕtvi vďaka nej konečne nájdu svoj pokoj.

115 × 183 mm, brož., 280 str., 7,99 €
Vyšlo v marci 2012.

> Kúpte si knihu v e-shope fragment.sk

 

krasni a mrtvi 4 Phoenix 3D_s150Krásni a mŕtvi 4 – Phoenix

Jonas , Arizona, Summer - všetkým trom mŕtvym spolužiakom pomohla Darina vyriešiť tajomstvo ich smrti, aby ich duše mohli odísť na večnosť v pokoji.

Teraz je na rade ten posledný a najdôležitejší: Krásny mŕtvy Phoenix, Darinin chlapec, jej najväčšia láska. Bol dobodaný v bitke na benzínke. Kto je jeho vrah?

Darina vie, že mu musí pomôcť. Ale tiež vie, že tentoraz sa s ním rozlúči navždy. Čas beží, Darinu opúšťajú sily, nenachádza u nikoho pomoc, dokonca samotný Phoenix akoby nechcel spoznať pravdu.

Porazí láska smrť?

115 × 183 mm, brož., 280 str., 7,99 €
Vyšlo v októbri 2013.

Kúpte si knihu v e-shope fragment.sk